Křesla s příběhem potažené africkými látkami

Pangeas šije unikátní a jedinečné kousky. Zároveň přináší originální a nevšední africké látky. Z nich lze ušít pokaždé opravdový skvost. Věděli jste však, že z takových afrických látek lze vytvořit i zcela něco úplně jiného? Třeba i nevšední potahy pro vaše křeslo v obýváku. Jsme moc rádi, že právě látky od nás jsou součástí projektu Křesla s příběhem, za kterým stojí talentovaná Veronika Lencová. Ta si zamilovala nadčasový design starého nábytku a z jejího nadšení vznikl tento zajímavý projekt. 

"Vyhledávání v archivech, vybírání správných materiálů či komunikace s restaurátory mě doslova pohltila. Výsledkem je výběr nejkvalitnějších látek, poctivá a ruční práce profesionálů a hlavně radost z krásného nábytku," uvádí na svých stránkách Veronika.

Za jejími produkty stojí obrovský kus práce, který vyžaduje poctivou práci, výběr kvalitních látek a skvělý profesionální tým. A nesmíme také opomenout lásku k tomuto řemeslu. Bez toho by to nešlo. Naše africké látky tak získaly další neodmyslitelné místo. 

Více se můžete o projektu dozvědět: zde 

 

 

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení